Kód: CP0303
Sada obsahuje: 1 x avivážní kondicionér AMBROSIA L'AVIVAGE® 750 ml + 1 x osvěžovač vzduchu a textilií AMBROSIA 200 ml + 1 x parfém na praní a úklid PARFUMAGE® AMBROSIA 500 ml.
Sada obsahuje: 1 x avivážní kondicionér AMBROSIA L'AVIVAGE® 750 ml + 1 x osvěžovač vzduchu a textilií AMBROSIA 200 ml + 1 x parfém na praní a úklid PARFUMAGE® AMBROSIA 500 ml.
AMBROSIA
Podlehni vůni, která je jako nektar bohů: opojná, smyslná a neodolatelně přitažlivá.
Už první přivonění Tě přenese do sluncem zalité zahrady, kde se snoubí něžná elegance jasmínu se šťavnatou broskví, omamná hloubka karafiátu, sametová smyslnost růže a exotická rafinovanost ylang-ylang.
Závěrečné hluboké objetí, ve kterém se prolíná ambra s hřejivým santalovým dřevem a smyslným mošusem.
Provoň si svůj byt příjemnou vůní s jemným parfémem! Stačí si vybrat tu pravou! Air & textiles osvěžovače vzduchu mají všestranné použití nejen do vzduchu, můžeš s nimi navonět ručníky, závěsy ale samozřejmě i oblečení nebo košile. Díky luxusnímu kosmetickému parfému spolehlivě provoní a prostory ve tvé domácnosti a také tvé textilie.
Tento prostředek je ultra koncentrovaný – stačí ti menší množství než u běžných prostředků z obchodu.
🧴 Žádná zbytečná voda navíc, která má jen nafouknout objem a vypadat výhodně.
Díky tomu:
✅ Méně plastového odpadu – používáme menší obal, který po použití snadno zrecykluješ.
✅ Nižší emise při přepravě – menší balení = méně místa = méně výfukových plynů.
✅ Více prostoru v kuchyni – lahvička nezabere půl skříňky jako klasické prostředky.
✅ Šetrný k přírodě – neškodí prospěšným bakteriím v čističkách odpadních vod.
✅ Šetříš peníze i planetu – žádné přeplácení za vodu v plastu.
💪 Získáš jen to, co opravdu potřebuješ – čistou sílu koncentrátu bez zbytečností.
Značka DEDRA INNOVATIONS a její prací, mycí a čisticí prostředky i kosmetika jsou držiteli mezinárodního certifikátu GREEN BRANDS.
Certifikace potvrzuje odpovědný přístup k životnímu prostředí, šetrné výrobní postupy a dlouhodobý důraz na udržitelný rozvoj.
Kosmetické výrobky značek DEDRA Innovations a FC DEDRA exclusive jsou registrovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009, které stanovuje požadavky na kosmetické výrobky uváděné na trh EU.
Výrobky vznikají ve schváleném specializovaném výrobním provozu v České Skalici. Používané suroviny a obaly pocházejí od ověřených dodavatelů a podléhají pravidelné kontrole kvality.
Hotové výrobky procházejí mikrobiologickými a senzorickými testy, aby splňovaly požadavky na bezpečnost, kvalitu a komfort při používání.
Výrobce: Vaše Dedra s. r. o., Podhradní 69, Česká Skalice, Česká republika
Kontakt









